Hakkımızda

Esfa Fuarcılık

ESFA Fuarcılık, kuyumculuk fuarları ve mücevher organizasyonları konusunda 24 yıllık tecrübeye sahip Faruk Aşık tarafından kurulmuştur.

Piyasa ihtiyaçları ile katılımcı firmaların taleplerini aynı zeminde bir araya getiren bir çözüm ortağı olarak, memnuniyet ve kalite her zaman öncelikli ilkeleri arasında yer almaktadır. Her yeni fuarda başarı grafiğini yükseltmek misyonuyla hareket eden Esfa, geçmişten getirdiği tecrübeyle daima Türk mücevher sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir. Şirketimiz, sektöre yeni yaklaşımıyla fuar, kongre, sempozyum vb. etkinliklerde yerli ve yabancılardan oluşan uluslararası düzeyde katılımcılarla, profesyonel ziyaretçilerin bir araya geldiği, en güncel gelişmelerin sunulduğu, tüm sektör profesyonellerinin maddi ve manevi kazanç sağlayacağı bir ortam oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Konusunda tecrübeli, uzman kadromuz ile ülkemizin iç ve dış ticaretinin arttırılması amacıyla, sektör ayrımı gözetmeksizin firmaları, hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarımız, yüzlerce katılımcıyı binlerce ziyaretçi ile bir araya getirmektedir. Esfa Fuar olarak dünya normlarına uygun ve yenilikçi fuarcılık anlayışımız ile tüm sektörlere hizmet vermekteyiz.